Харків. Станція юних техніків № 5

Наші досягнення

22 - 31 березня 2010 р. в Харківському Палаці дитячої та юнацької творчості проходила виставка - конкурс "Світ техніки у дитячих руках".
Станція юних техніків №5 нагороджена дипломом ІІІ ступеня, як переможець міської виставки.
Семеро гуртківців СЮТ №5 - переможці у різних номінаціях:Кравченко Сергій - І місце, номінація "Ракетомоделі", Жила Данило - ІІ місце, номінація "Ракетомоделі",Стадник Максим - ІІІ місце, номінація "Ракетомоделі",Колесніков Андрій - ІІ місце, номінація "Військова техніка",Галицька Софія - ІІІ місце, номінація "Військова техніка", Плотніков Антон - ІІІ місце, номінація "Автомоделі".

Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Дипломами нагороджені Шелехова Карина (ІІ ступеня), Куца Дар’я, Задніпровська Настя (ІІІ ступеня).

У міських змаганнях з ракетомодельного спорту 2010р.
у класі моделей S-3-А з парашутом І місце посів Насір Амір, ІІ місце –Мігунов Дмитро; у класі моделей S-7 «копії» - І місце – Гринько Іван, ІІ місце – Стадник Максим; у класі моделей S-6 ІІ місце посів Синевський Андрій.

23-24 жовтня 2010 р. обласна виставка-конкурс з початкового технічного моделювання
У виставці брали участь 7 учнів з 5 гуртків СЮТ №5. Івах Данило і Башкір Борис були нагороджені дипломом ІІ ступеня у номінації «Найпростіші авіамоделі та ракетомоделі».

Жовтень 2010р. районний фестиваль-конкурс образотворчого мистецтва та декоративно-прикладної творчості «Осінь -2010»
Никитюк Маріанна стала лауреатом районного фестивалю «Осінь -2010» та був нагороджений грамотою управлінням у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Московської районної в місті Харкові ради.

24листопада 2010 р. ІХ обласна Науково-технічна конференція учнів «Хімія і фізика в сучасних технологіях»
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» спільно з Харківським обласним палацом дитячої та юнацької творчості проводив ІХ обласну Науково-технічну конференцію учнів «Хімія і фізика в сучасних технологіях» в якій приймав участь Стадник Максим, вихованець Станції юних техніків гуртка ракетомоделювання, та був нагороджений дипломом за активну участь в роботі конференції.

22 листопада - 9 грудня 2010 міська виставка конкурс "Український сувенір". Гуртківці СЮТ №5 підготували для участі в конкурсі свої роботи.
Д’яконова Ірина нагороджена дипломом за кращу роботу в номінації українська народна іграшка. Ігнатов Степан отримав подяку від Харківського палацу дитячої та юнацької творчості за участь у міській виставці-конкурсі «Український сувенір».

29 листопада 2010 р. Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!"
 Стадник Максим нагороджений дипломом І ступеня, як переможець у номінації моделі ракет, Жила Данило нагороджений дипломом ІІ ступеня, як переможець у номінації космічна техніка, Карпенко Дмитро та Головін Андрій нагороджені дипломом ІІ ступеня, як переможці у номінації моделі суден. Педагогічний колектив СЮТ №5 нагороджений грамотою за активну участь в обласному  етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!"